Lajmet e fundit

Vajza Ime Eshte Dashuruar Me Nje Serb,Eshte Djale I Mire Po E Meson Shqipen Dhe Deshiron Te Behet Musliman…

Advertisement

Vajza ime eshte dashuruar me nje serb,eshte djale i mire po e meson shqipen dhe deshiron te behet musliman

 

…-Mirëmbrëma te gjithve nga Parisi jam një Nëne e Brengosur qe po luftoj me mish e me shpirt qe tme kupton Vajza ime …. Vajza ime esht 24 vjeqe e dashuruar me ni serb qe 2 Vite kam shpresuar qe do te ndahet vetë por jo

 

ja tregoj historinë se si ka qen koha e lu. ftes ne kosovë si e kem perjetu lu ften por nuk kupton aspak me thot mua po aj nuk ka bo kr ime ne kosov, me vjen shum keq qe i flas edhe pse shum djal i mir esht po e meson gjuhen shqipe

 

ky Serbi qaq shum qe e do vajzen time po do mu bë musliman esht ne gjendje te nej krejta vetem qe ne mes ta ndajm se Vajzen e jam shum te mir te sinqert ka diplomu gjitha te mirat i ka te gjith i marrin lakmi se qfar Vajze kam rrit , po me qet ma ka prish knej me dhimbet shum kalon mir dhe flet shum keq oer kombin e vet i thot vajzes

 

mir e kan prindet e tu qe flasin per serbet keq se vertet jan keshtu te pa ngopur e zemer keq kur e pyeet dikush aj ju thot se shqiptar jam keten do me dhan per vajzen time kurr nuk e hidheron i thot vajzez nese nuk behesh gruja imee un vehten ka me mby t ni dit para se ta mby s vehten ja me postu ne rrjetet sociale se per ni vajz shqiptare du me dhon jeten time aj asht i shkolluar edin se ne jemi kunder me ra rasti me u taku ne rrug aj gjithmon largohet jo me na provoku me na dal perball.Para ksa lidhje ka qen me ni shqiptar e ka deshtuar ne lidhje shum e ka mall tretu po thuaj se e qmendi e ky kinse e don e mir po sillet ?

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

me thot se ne skem faj ju lutem jepeni mendim qe ti shohë komentet se dua te qmendem Dy vllezrit e mijë jan qmendur kur kan n dëgjuar se kjo esht me ni serb me fajsojn mua , qfar Faji ka Nëna ne ket lidhje edhe un skam deshir por smundem ti them se ndishta dikur nuk do tjetrin po pres don I madhi Zot te ndahet se shum keq jam Bashkëshorti asesi nuk pajtohet me ket lidhje ketu ne

 

Paris ka lloj lloj njerez dhe te rijte po dashurohen spo ju interson se nga vjen por Bashkeshorti me vllaun e vet dojn t mba mby sin e nuk e lojm me shka …. mua me dhemb shpirti si me ndodhi kjo mua qe te vuaj keshtu nuk e kam meritu ndoshta qe kam beŕ shum

Advertisement

 

mirë e Zoti ma ktheu me te keq pse zemra e ime me u coptu , po te isha nje zemer keqe do me thonin tjeret ja ka kthy Zoti por un gjithmon kam gezu femije e njerz qe kan pas nevoj ju kam ndihmuar Ju lutem ndoshta ju ka ndodh dikujt ky problem ma jep tpakten ni shpjegim si te ja ftofi ket dashuri qe ska mu realizu asnjëher…Nuk e di si do tja bëj kam ra ne hall as gjum nuk po kam me falni ndoshta e zgjata pak ma bëni Hallall e u gezofshi te gjith kurr keq mos ju ndodhte ne Familjet tuaja …

Advertisement