Lajmet e fundit

Xhevdet Ferri Mbylli Sytë Në Janar/ E Bija I Tregon Të Gjitha: Babi Ka Pasur Shenjat E …

Advertisement

 

Më datën 16 janar të vitit që lamë pas, një ndër aktorët më famshëm të kinematografisë shqiptare, Xhevdet Ferri, u nda nga jeta në moshën 59-vjeçare.

 

Aktori h umbi bete jën me një sëmundje të pashë rueshme. E bija e Ferrit, shpesh ndan foto të shoqëruara me fjalë prekëse për të atin. Së fundmi, në Instagram Bora ka bërë një deklaratë kontradiktore me të parën, duke na i habitur të gjithëve.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

 

Në një bashkëbisedim me ndjekësit në Instagram, ajo ka folur rreth përvojës që ka kaluar si e prekur nga koronavirusi. Bora ka zbuluar se edhe e ëma është prekur nga Covid-19.
Por, ajo ka lënë pa fjalë, kur tregoi se edhe aktori ka patur simptomat e hershme të virusit.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

Advertisement

 

“Të them të vërtetën nuk i kuptoj këta njerëz të cilët nuk besojnë akoma se ky virus ekziston ose nuk është për debat. Kjo gjë është reale. Unë isha shumë me fat që kam kaluar simptoma të lehta, të cila ishin disa dhimbje shpine dhe ethe. Mamaja ime e kaloi më keq dhe përfundoi në t erapi me oksigjen.

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Kam humbur babain nga simpomat e hershme të Covid-19 këtë vit. Ai ishte 59-vjeç dhe një njeri fantastik. Njerëzit janë të lirë të mos besojnë. Unë uroj që asnjë prej të afërmëve të tyre mos ta kalojë këtë gjë. Është e fri kshme, e zymtë dhe shumë e dhimbshme”, shkruan ajo në postimin e saj. Kujtojmë se rastet e para të indetifikua nga MSH dhe ISHP, i përkasin 9 marsit, dy muaj pas vdekjes së aktorit, pra deklarata e Borës ngre pikëpyetje të mëdha.

Advertisement
Advertisement