Lajmet e fundit

Deklarata E Papritur E Milaim Zekës, Zbulon Lidhjen ‘Sekrete’ Të Fatos Nanos

Advertisement

Deklarata e papritur e Milaim Zekës, zbulon lidhjen ‘sekrete’ të Fatos Nanos

 

Gazetari i njohur Milaim Zeka tha në ‘Rrethi Katror’ se ish-kryeministri Fatos Nano ka qenë i l,idhur me amerikanët dhe me C, IA-n.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement

 

Deklarata e Zekës:Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

“Ka qenë i lidhur me amerikanët drejtpërrdrejt dhe me C, IA-n amerikane. Amerikanët e detyruan të bënte një takim se,kret me Millosheviçin”, deklaroi Zeka.

Advertisement
Advertisement