Lajmet e fundit

Mos i ka punët keq me Markun? Rudina flet hapur: Më thotë në mëngjes t’i je nisur për…!!

Advertisement

 

Rudina Dembacaj shpeshherë realizon rubrikë me pyetje Instastory, ku fansat kanë mundësi të shuajnë kuriozitetin për shumë detaje, sidomos për marrëd hënien e saj me Markun.Pamjet KE TU.

 

“Ça komplimenti të bën Marku?”, e ka pyetur së fundmi një ndjekës. Rudina nuk ka hezituar të përgjigjet, duke treguar komplimentet që i ka bërë partneri këtë mëngjes.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement

 

“Sot në mëngjes: Ti zemër je nis për djalë, krejt kot ke dalë vajzë. Të kam shok të ngushtë”, ka treguar Rudina, duke na shkrirë së qeshuri.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement

Advertisement