Lajmet e fundit

DaIin Fotot “E TURPlT” Që VIP-At Shqiptare Nuk Do DONlN Të Shihnit, Si Kanë Qenë Vite Më Parë

 

A i mbani mend personazhet e televizionit vite më parë, apo ju ka shkuar ndonjëherë në mendje të bëni një paralelizëm se si kanë qenë ata në të vërtetë?

 

Një galeri fotosh e botuar në gazetën Shqiptare para 12 vitesh pikërisht në vitin 2008 vjen dhe ju çon pas në kohë, duke ju njohur me personazhet dikur.

 

Këto fotografi janë shkrepur gjatë natës së “Super Model of the World”, moderuar nga Arbana Osmani dhe të siguruar.
Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

Në këtë galeri nuk mund të kalojnë pa u vënë re disa nga momentet më pikante dhe detajet më të papara.
Nga cigarja e Arbana Osmanit e deri tek “mbështetja” që Ermali i jep Amit…
Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…