Lajmet e fundit

Dikushi po ia paguan borxhet në dyqan gjithë fshatit, askush nuk e njeh, ja cfare thone banoret…

Advertisement

 

Një person i panjohur po ua paguan borxhet të varfërve në Tuzla, të Turqisë por askush nuk po e di se kush është ky.Burri misterioz u ka lënë këtyre familjeve zarfa me lekë poshtë derës, në një kohë.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

 

kur v.arfëria po fajësohet si shkaku kryesor i ve.tëvr.a.sjeve që kanë “pus htuar” Turqinë aziatike së fundmi.Dikush erdhi dhe më kërkoi t’i tregoja fletoren ku unë regjistroja borxhet e klientëve, i tha agjensisë së lajmeve Demirören, pronari i njërit prej dyqaneve.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement

 

Më tej ai tha se me vete ky njeri mis.terioz kishte edhe katër persona të tjerë që mbanin shuma të mëdha parash.
Unë i pyeta ku jetonin.
Ai u kthye përsëri pasi foli me ta dhe pagoi të gjitha bor.xhet. Kam mësuar gjithashtu se ai u ka dhënë para shtesë familjeve të var.fëra, tha pronari i dyqanit.

Advertisement
Advertisement