Lajmet e fundit

E FUNDIT : Nëna Ala.Rmohet Nga ‘Vrima’ Në Gojën E Be.Bes

Advertisement

 

Një nënë e re në Britani përfundoi në një situatë të sikletshme, teksa u detyrua të dërgonte be ben e saj në repartin e eme rgjencës prej asaj që dukej si ‘një vr imë e madhe’ në gojën e tij.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

24 vjeçarja Becky Stiles, nënë e tre fë mijëve, tha për të përditshmen Sun se u tmrrua kur pa një “vr imë” të madhe në të kuqe të e rrët, në gojën e djalit të saj 10-muajsh Harvey, teksa po i ndërronte bebelinat në shtëpinë e tyre në Essex.
“U përpoqa ta prekja por ai më ulëriti, kështu që nxitova të thë rrisja të atin për ta parë”, kujton Stiles duke shtuar se kishte mbetur “e tro ndi tur, e duke mbajtur lo tët.”Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

“Vendosën një dritë te goja e tij dhe babai tha, ‘çfarë dre qin është ajo?’” kujton e reja.
Ajo sugjeroi më pas të çonin me nx itim Harvey në spital, kështu që lanë dy fë mijët e mëdhenj me gjyshërit e tyre dhe udhëtuan për 30 minuta me makinë për të repartin më të afërt të eme rgjencës.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement

 

Kur arritën në spital stafi ishin gati të dërgonin të voglin Harvey te specialisti — derisa një moment, një infermiere ndriçoi një dritë në gojën e be bes.
“Pasi shikoi aty për rreth 30 sekonda, ajo tha, ‘Është një ngjitëse,’” kujtonte nëna momentet e çlirimit, edhe pse fillimisht nuk i besohej dhe insistonte se ishte një vrimë.

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Por infermierja thjesht i tha: “Futa gishtin në gojën e tij dhe ajo ngeci në të,” kujton Stiles për in cid entin e fillimit të javës.
“Unë nisa të qesh, po dr idhesha e më pas po turpërohesha … i thashë se ndjehesha si një id iote,” thotë nëna duke shtuar se donte ta përqafonte infermieren po të mos ishte për rregullat e distancës së COV ID.

Advertisement

 

“Ne të gjithë nisëm të qeshnim dhe më pas u kthyen të turpëruar në makinë. Harvey nuk kishte një vr imë në gojë por thjesht pëlqen të lëpijë ngjitëset”.

Advertisement