Lajmet e fundit

Erion Braçe Feston Ditëlindjen, Ja Sa Vjeç Mbush Deputeti Socialist, Mesazh Për…

 

Deputeti socialist Erion Braçe feston sot 50 vjetorin e lindjes. Braçe ka postuar një foto me gjyshen kur ishte 1 vjeç dhe ka falenderuar të gjithë.

 

Braçe i ka filluar falenderimet me prindërit e tij, Verën dhe Mirdashin, për të vijuar me 2 gjyshet, Fitikën dhe Nevron, që siç thotë ai, e kanë rritur jo vetëm fizikisht, por e kanë shoqëruar në një pjesë të madhe të jetës.

 

Ndërkohë që një falenderim special, Braçe e ka për bashkëshorten Edën, për të cilën thotë se ka plotësuar te ai gjysmën më të rëndësishme.