Lajmet e fundit

Kjo Vajzë Ka Lindur Me Sëmundjen E Rrallë/ E Gjithë Fytyra E Saj Është Me Qime, Do Habiteni Se Si Duket Pasi Ia Hoqën Mjekët

Advertisement

 

Supatra Susuphan është një vajzë, e cila jeton në Tajlandë. Ajo vuan nga një sindromë e rrallë, ajo e Ambras.Kjo do të thotë se ajo ka një çrregullim hormonal që shkakton rritje të shumta të qimeve në të gjitha pjesët e trupit të saj. Kjo sëmundje shfaqet që nga lindja. Nuk ka asnjë rre zik për jetën e saj, por se sa shumë vuan ajo nuk mund të imagjinohet.Shty’p hapsiren rek.lamuese m e poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement

 

Ajo ka qime të shumta edhe në fytyrë. Së fundmi bëhet e ditur se ajo ka vendosur t’i heqë të gjitha qimet nga fytyra e saj. Rezultati është befasues. Gjatë gjithë jetës së saj, ajo është tallur dhe poshtëruar. Ajo thotë se mund të bëj një depi lim prgjithmonë dhe kështu do të shpëtojë përgjithmonë.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Ka shumë pak raste të njerëzve me sindromën Ambras që janë dokumentuar gjatë historisë. I pari prej tyre, Petrus Gonsalvus, lindi në 1537 në Tenerife.

Advertisement