Lajmet e fundit

Kur gruaja e Ermalit ‘punonte’ kamarjere me minifund dhe flokë të shkurtra, sa shume ka ndryshuar tani(Video)

Advertisement

 

Tashmë është një sipërmarrëse e rëndësishme dhe moderimi ka dalë në plan të dytë.Amarda Toska e ka filluar karierën e saj si prezantuese në shfaqjen e humorit ‘Portokalli’. Por Ami nuk mbeti vetëm në pjesën e moderimit.

 

Ajo performoi si balerinë dhe si një nga aktoret e shfaqjes, ku iu desh që hera herës të ndryshonte pamje. Kush nuk është nostalgjik për rolin e saj si ‘Balerina Bullgare’, kohë kur ajo ishte në formën më të mirë trupore. Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Në një prej performancave ajo ironizonte videoklipet e asaj kohe, ku vajzat se.k si aktronin si kamarjere. Pas largimit nga ‘Portokalli’, Ami vazhdoi moderimin në disa spektakle të tjera dhe tashmë ka një biznes të suksesshëm.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement

 

Tashmë është një sipërmarrëse e rëndësishme dhe moderimi ka dalë në plan të dytë.Amarda Toska e ka filluar karierën e saj si prezantuese në shfaqjen e humorit ‘Portokalli’. Por Ami nuk mbeti vetëm në pjesën e moderimit.
Ajo performoi si balerinë dhe si një nga aktoret e shfaqjes, ku iu desh që hera herës të ndryshonte pamje. Kush nuk është nostalgjik për rolin e saj si ‘Balerina Bullgare’, kohë kur ajo ishte në formën më të mirë trupore.

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Në një prej performancave ajo ironizonte videoklipet e asaj kohe, ku vajzat se.ksi aktronin si kamarjere. Pas largimit nga ‘Portokalli’, Ami vazhdoi moderimin në disa spektakle të tjera dhe tashmë ka një biznes të suksesshëm.
Hap linkun ne vazhdim dhe ndiqni videon e plote:

Advertisement
Advertisement