Lajmet e fundit

Vjen Urimi Nga Rama/ Florian Marku Në Histori Të Kombit Shqiptar, Shpallet Kampion…

Advertisement

 

Boksieri shqiptar Florian Marku nuk njeh kundërshtar, fiton dhe mbron titullin e kampionit, duke i marr ndeshjen me “knock out” britanikut, Chris Jenkins.

 

Florian Marku ka mbrojtur titullin e tij IBF International për kategorinë e peshave të lehta ndaj boksierit britanik. “Luani” shqiptar ka bërë një performancë të shkëlqyer dhe e ka treguar më së miri se përse ka statusin e kampionit.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Gjithashtu kryeministri Edi Rama ka uruar boksierin shqiptar Florian Marku duke i shkruar: “Bravo Kampion”

Advertisement
Advertisement