Lajmet e fundit

E Kush Nuk E Mba Mend Aktoren E Njohur Sadna ? Ja Se Si Duket Ajo Sot Pas Gjithë Atyre Ndryshimeve, Nuk Keni Për Ta Njohur

Advertisement

Aktorja e serialit indian “Bidaai”, Sara Khan ose siç e njohim ndryshe “Sadna” bëri një ndërhyrje në fytyrë vitin që lamë pas.
Ajo ka bere disa nderhyrje plastike.

Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Keto ndryshim i aktores nuk u pëlqye aspak nga fansat dhe kritikat ishin të shumta.
Së fundmi në një intervistë për mediat indiane, Sadna ka pranuar ato.

Advertisement

Ajo u shpreh se mezi priste që mbushja të shpërbëhej, siç dhe ka ndodhur.
Aktorja tani i është kthyer pamjes së mëparshme, por prap mbetet teper e penduar per keto qe beri.

Advertisement

Nuk me pelqente vetja fare, mezi prita qe te kthehem sic isha, tha aktorja e njohur Sadna, do t’iu luteshim te na ndihmonit te mirmbajme faqen vetem duke shtypur(mbi foton ose mbi videon) qe ndodhet me poshte .

Advertisement
Advertisement