Lajmet e fundit

Rudina Dembacaj Nuk I Ka Punët Mirë Me Markun? Ja Çfarë Ka Treguar: Ai Nuk Më Ashtu Më….

Advertisement

 

Rudina Dembacaj nuk i ka punët mirë me Markun? Ja çfarë ka treguar: Ai nuk më ashtu më….

 

Aktorja Rudina Dembacaj është mjaft aktive në rrjetet sociale. Përmes këtyre platformave ajo mban një kontakt të vazhdueshëm me ndjekësit e saj të shumtë, me të cilët ndan detaje edhe nga jeta e saj personale.

 

Kur vjen puna tek këshillat në lidhje me partnerin, të gjithë drejtohen me vrap tek Rudina Dembacaj, e cila me humorin që e karakterizon, por edhe çiltërsinë nuk ia përton hiç me përgjigjet e saj. “PD të bëjë zgjedhje, por nuk dilet brenda 48 orëve se edhe xhenazja do 40 ditë”, Dash Shehi me deklaratë të fortë për Lulzim Bashën: Këta të dy kanë dalë si shefa në parti!

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

E fundit ka qenë një ndjekëse e cila e ka pyetur Rudinën se si t’ia bëjë me burrin i cili ka tip të ftohtë dhe s’i shpreh fjalë të ngrohta. “Kë rcë noje. Si ta kesh zemër, unë kam nevojë për ngrohtësi, ti s’më jep ngrohtësi, si do ta zgjidhim?”, shprehet Rudina.
Shtyp/hap linkun e meposhtem qe te lexoni lajmin e plote

Advertisement
Advertisement