Lajmet e fundit

Befason Enkel Demi: Për fat të keq, gruaja ime është

Advertisement

 

Mund të mendoni se kjo është e vertët? Moderatori prej vitesh në ekranet shqiptare, Enkel Demi sic dihet është i martuar me ish-deputeten e PD-së, Mesila Dodën, me të cilën ka dy fëmijë.
Shtyp hape.siren rekl.amuese më poshtë dhe shikoni lajmin e plotë:

 

Ditët e fundit ai ka bërë një deklaratë aspak të besueshme. Ai ka treguar se nuk është edhe aq e vërtetë ideja që është krijuar se të gjithë politikanët janë të pasur, madje ai ka në krah politikanen më të varfër.
DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

“E kemi menduar, por ne gatuajmë për pasion dhe është një biznes i vështirë. Po të hapësh listën time të kredisë do ta kuptosh se sa lekë kemi. Unë për fat të keq, nga të gjitha politikanet, kam politikanen më të varfër”, -tha ai duke qeshur. Këtë deklaratë ai e bëri i ftuar në emisonin “Thumb”./S

Advertisement
Advertisement