Lajmet e fundit

E Mbani Mend “Gruan E Hekurt”? S’do Ta Besoni Ç’ka Ndodhur Me Të Dhe Si Duket Ajo Sot…!

Advertisement

Me siguri e mbani mend Valentinën e “Gruaja e Hekurt”.

Ndonëse shumëprej jush mund të kenë shijen e hidhur të saj nga telenovela “Manana es para siempre”, ku luajti rolin e Barbara Greco, rolin e Valentinës e adhurojnë të gjithë.

Aktorja ka ndryshuar shumë që nga ku e kemi parë në telenovela. Kjo pasi ajo është shkëputur nga aktrimi dhe tashmë do t’i përkushtohet vetëm muzikës.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Vetë ajo e ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjetet sociale.
Në postimin e saj në Twitter ajo shkruan: Projekte të reja, iluzione të reja.

Advertisement
Advertisement