Lajmet e fundit

E gjeni dot kush është ky këngëtar kur ishte i vogël?

 

Këngëtari në fjalë nuk ndalet me publikime të shumta, duke qenë i afërt me ndjekësit.

Në një foto që ka publikuar kur ka qenë fëmijë shihet se sa i ëmbël ishte Ermali si i vogël.

 

Ermal Fejzullahu mbetët një këngëtar i dalluar në mediet rozë.Ai gjithmonë me përkushtimin në muzikë dallohet me zërin që ka

Theksojmë, Ermali dhe Ariana janë prindër të katër fëmijëve./Pak sekonda pasi ta kaloni marke.t1ngun shfaqen pamjet