Lajmet e fundit

E mbani mend kolonelin e “hekurt” që arrestoi bosat e kri.mit?! Mësoni ç’i ka ndodhur sot me policinë…

Advertisement

 

E mbani mend ish-drejtorin e Policisë së Elbasanit Edmond Kosenin?! Sot emri i tij është rikthyer në vëmendjen e publikut.

 

Uniformat blu i kanë sekuestruar makinën e blinduar. Aksioni për sekuestrimin e automjetit të Kosenit është bërë në Peqin nga forcat operacionale.LEXO ME TEPER DUKE E HAP HAPSIREN REK LAMUESE ME POSHTE.

 

Vetë Koseni është shoqëruar nga policia dhe më pas është lënë i lirë.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement

 

Kush është Edmond Koseni? Ai njihet si komisari i Peqinit të vitit 1997, i vetmi vend ku nuk u shpërthyen depot e ar.m.ëve. Ai arr.estoi Nehat Kullën e Tan Kateshin emra të famshëm të botës së krimit, në Shqipërinë e 18 viteve më parë.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Advertisement