Lajmet e fundit

E Mbani Mend Mirjeten E Big Brother? Nuk Do E Besoni Cfare Ka Ndodhur Me Te Sot…

Advertisement

 

E mbani mend Mirjeten e Big Brother? Nuk do e besoni cfare ka ndodhur me te sot…

 

Mirjeta e Big Brother ishte nje nga emrat qe terhoqi vemendjen vite me pare, sidomos nga lidhja me Marielin. Te gjithe e kujtojme vajzen brune simpatike. Por sot pamja e saj duket shume ndryshe nga c’jemi mesuar ne.SHTYP/HAP HAPESIREN E MEPOSHTME REKL.AMUESE QE TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Mirjeta eshte bere bjonde dhe duket kaq bukur. Ajo eshte martuar, ka sjelle ne jete dy femije dhe jeton ne Angli. SHTYP/HAP HAPESIREN E MEPOSHTME REKL.AMUESE QE TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Advertisement

Advertisement