Lajmet e fundit

“Ky Është Komb Fshatarësh”, Shpërthen Keq Analisti I Njohur Dhe E Befason Eni Vasilin Me Atë Që Thotë Për Politikanët Shqiptarë

Advertisement

 

Analisti Arjan Curri i ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Open’ nuk u përmbajt teksa po analizonte situatën politike në vendin tonë. Curri e cilësoi Shqipërinë si një komb fshatarësh, duke mos u kursyer as me politikanët.

 

Këta të fundit i cilësoi si “kollovarë” që i mbajnë me të ardhura gratë e tyre.
“Ky është komb fshatarësh! E jap unë mo ç’ke. Ti qenke më keq nga Rama. S’të pëlqen ty? Kjo është republikë kollovarësh, eksponentët më të lartë deklarojnë se i mbajnë gratë.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Dhe elitë fshatareske ku të gjithë përpiqen që të thotë atë mendojnë dhe nuk e bëjnë,”-tha Curri.
SHTYP/HAP HAPESIREN E MEPOSHTME REKL.AMUESE QE TE SHFAQET VIDE0

Advertisement
Advertisement