Lajmet e fundit

Djali I Edi Rames Gjen Nuse? Kush Është Vajza ‘Mist Erioze’ Që E Shoqëron Në Stadium?(Foto)

 

I angazhuar me punët e tij dhe larg vëmendjes së mediave, Gregu, djali i kryeministrit Rama rrallë shihet në publik. Ndërsa në rrjetet sociale ai zgjedh të pasqyrojë më së shumti punët e tij krijuese.

 

Kujtojmë se pas tërmetit të 26 nëntorit, u zbulua se njëra nga vajzat që hu mbi jetën ishte partnerja e tij. E që prej atij momenti asnjë detaj tjetër nuk ka qarkulluar në media për jetën e tij private. Ndaj këtë foto bëjnë çudi teksa i sheh.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

 

Ditën e enjte, djali i madh i Edi Ramës ka qenë në stadium për të parë ndeshjen Tirana-Partizani. Por ajo që na bëri më shumë çudi është fakti që në krah të tij ishte një femër.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

 

Ashtu si shihet edhe nga shkrepjet, Greg dhe vajza mis terioze qëndrojnë ulur në krah të njëri-tjetrit, të pashqetësuar nga sytë e kureshtarëve. Nuk dihet asgjë për identitetin e brunes në krah të tij, duke shtuar edhe më shumë dyshimet se tashmë Greg ka një li dhje të re që nuk e f sheh.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE