Lajmet e fundit

I Zbuluan Lidhjen Me Ish Deputetin, Rudina Dembacaj Reagon Për Herë Të Parë Ndaj Gazetarëve…

Advertisement

 

MOderatorja e emisionit Mos i fol shoferit, pas ndarjes nga bashkëshorti ka nisur nje aktivitet privat, hapjen e një lokali të ri në qender te Tiranës.

 

Moderatorja ka falenderuar për këtë një person me emrin Mark i cili sipas portaleve të ndryshme, mendohet te jete ish deputeti Mark Frroku me të cilën moderatorja po kalon një lidhje të re.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

 

“Si fillim dua të falenderoj Markun që besoi tek unë! Ok, është dhe i zgjuar se besoi tek nj eriu i duhur!”, tha Rudina para të pranishmëve duke mos kursyer batutat dhe komplimentet për të.Duket se moderatores nuk i pelqen ti pranoje gjerat kur duan portalet por kur do ajo. Por kësaj rradhe ajo nuk ka mbetur pa reaguar.. DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Portali Story.al i ka shkruar moderatores një mesazh rreth kësaj lidhjeje por ka marrë një përgjigje aspak etike prej saj.
Portali shkruan se mesa moderatorja ka ngatërruar emojin e Ok-it me atë të gishtit të mesit, por e rëndësishme është që e ka konfirmuar këtë fillim të ri në jetën e saj.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Advertisement