Lajmet e fundit

Sa Qenka Rritur! Si Rrallëherë, Greg Rama Publikon Fotot E Pazakonta Me Zahon

 

Greg Rama, djali i kryeministrit Edi Rama, është shumë aktiv në rrjetet sociale. Ai poston vazhdimisht foto nga përditshmëria dhe thënie të ndryshme.

 

Mirëpo, këtë radhë si rrallëherë, Gregu ka ndarë disa “selfie” me Zahon, i cili duket se është rritur shumë.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

Dy vëllezërit kanë pozuar me efektet e “Snapchat-it”, herë me mjekër dhe herë me syze.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

“Duke mësuar pak nga pak snapchatin me Zahon”, ka shkruar Gregu përmbi një nga fotot komike.