Lajmet e fundit

“Isha e virgjër”/ Dorina Mema rrëfen momente nga martesa: Burri im ishte i pari për mua…

 

“Isha e virgjër”/ Dorina Mema rrëfen momente nga martesa: Burri im ishte i pari për mua…

 

Teksa po flitej për martesën, e gjyshja e femrës po tregonte historinë e saj të dashurisë, Dorina rrëfeu të sajën.

 

Ajo tha se është mbaruar me mblesëri dhe ka respektuar të gjitha traditat shqiptare.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

“Martesën e parë e kam pasur me shkes, jam martuar me ato traditat, e virgjër, unë ashtu kam qenë, babai i Irsit ishte i pari për mua. Ne kishim vetëm shkollë dhe shtëpi”, tha Dorina.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..