Lajmet e fundit

Ju Kujtohet Lola Tek “Njerëz Dhe Fate”? Sot Jeton Ne Amerike, Shikoni Ndyshimin Drastik Pas 18 Vitesh

 

Seriali Njerëz dhe fate na ka shoqëruar për shumë gjatë dhe është rrënjosur thellë në mendjen tonë. Të gjithë e kujtojmë serialin e parë shqiptar “Njerëz dhe Fate”, i cili ishte një ndër të preferuarit shumë vite më parë.

 

Shumë nga personazhet e këtij seriali kanë ndryshuar në pamjen e jashtme si Flori, Lola apo Era por disa prej tyre kanë preferuar të largohen jashtë vendit. Por si duket Lola sot dhe çfarë ka ndodhur me jetën e saj?LEXO ME TEPER DUKE E HAP HAPSIREN REK LAMUESE ME POSHTE.

 

Aktorja Valbona Imami aktualisht është duke jetuar me bashkëshortin e saj në SHBA. ‘Këshillabukurie’ ka sjellë disa foto ku shihet se si është ajo sot.LEXO ME TEPER DUKE E HAP HAPSIREN REK LAMUESE ME POSHTE.

 

Ajo duket shume natyrale në këto foto dhe duket se pamja e jashtme nuk ka shumë rëndësi për atë. Por sido që të jetë ajo dhe çfarë do të bëj ne do e kujtojmë gjithmonë si Lola e “Njerëz dhe fate”.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..