Lajmet e fundit

“Ma Kërkoi Rudina Që Të Gënjeja”/ Bëri Bujë Me Deklaratën E Tij, Personazhi I Njohur Zbulon Mashtrimin Dhe Nxjerr Blof Moderatoren

 

Angel Spaho u njoh për publikun teksa mori pjesë tek emisioni i Rudina Magjistarit. Djaloshi 32-vjeçar zbuloi se kishte punuar si zhigolo në Greqi dhe së fundmi prej 3 vitesh e ka ushtruar këtë profesion edhe në Shqipëri. Në Shqipëri ai e ka ushtruar profesionin si zhigolo në të njëjtën kohë që ishte i martuar, por bashkëshortja nuk ishte në djeni të kësaj she Spaho punonte fshehur.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Të paktën kjo është deklarata që ai bëri në fund të vitit të shkuar përballë moderatores. Por ky personazh duket se nuk është dorëzuar dhe famën e ka kërkuar sërish, këtë herë në Kosovë.
Ai tashmë është bërë pjesë e formatit “It’s my love” dhe është në kërkim të shpirtit të tij binjak. Por duket se një nga konkurentet e ka mbajtur mend deklaratën e tij dhe e ka pyetur rreth punës si zhigolo.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Ai tanimë ka dal me një version të ri të historisë, ku ndryshimi nis që nga emri i tij. Anxhelo është emri i tij dhe ashtu si ai shprehet punon si barist dhe jo si zhigolo. Sipas atij që ai ka deklaruar, ka qenë Rudina Magjistari ajo që i ka kërkuar të mashtrojë rreth profesionit të tij.

 

Më pas, si për t’i konfirmuar vajzës që kishte ftuar në takim se ishte një barist, ai i realizoi asaj edhe një kokteil. Deri më tani, nga moderatorja nuk ka patur asnjë reagim lidhur me akuzat e djaloshit.