Lajmet e fundit

Omer Bajrami: Martohuni me vajzat e hallëve dhe axhallarve, kjo martesë është hallall…

 

Omer Bajrami: Martohuni me vajzat e hallëve dhe axhallarve, është hallall

 

Një hoxhë me emrin Omer Bajrami ka publikuar një video, ku pyetet se a bën të martohesh me vajzën e dajës ose të xhaxhait dhe përgjigja e tij është pozitive.

 

Ai thot se askund nuk është e ndaluar një martesë e tillë, njofton Gazeta Express. DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

 

Sipas interpretimeve të tij djali mund ta merr për grua vajzën e axhës së tij, kuptohet nëse i pëlqen ajo kurse nëse nuk i pëlqen nuk duhet ta marton.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..