Lajmet e fundit

Anxhela Peristeri Tregon Cberi Me Te Dashurin Grek: Ja Pse Shqiptarët Janë Më Të Mirë Në…

 

Anxhela Peristeri tregon cberi me te dashurin grek: Ja pse shqiptarët janë më të mirë në…

 

Deklarata e Anxhela Peristeri se shqiptarët janë më të mirë se grekët në shtrat, bëri bujë pak javë më parë. Por pse shqiptarët janë më të mirë në shtrat se grekët dhe çfarë e shtyu Anxhelën që të zgjidhte ata?
këngëtarja tha se ka dy arsye pse janë më të mirë shqiptarët në shtrat.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

 

“E para dhe kryesorja flasin shqip dhe e dyta që unë jam shqiptare”, u shpreh Anxhela, përgjigje e cila nuk e bindi Ermal Mamaqin dhe i tha këngëtares: “Meqë ti ke bërë këtë krahasim do të thotë që ti ke pasur një të dashur grek”.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

 

“Unë faktikisht 7 vjet në Greqi kam qenë vetëm”, tha Anxhela duke qeshur, por më pas e konfirmoi duke u shprehur “Ndodhi çfarë ndodhi, ka kaluar, tani jemi në Shqipëri”. SHTYP/HAP REKL.AMEN E MEPOSHTME QE TE SHFAQET VIDE0