Lajmet e fundit

Historia e Burrit Me 13 Gra, Të Gjitha Gratë Shtatzënë Në Të Njejtën Kohë!

Advertisement

 

Ai me siguri ka thyer rekord të ri botëror!
Por, sikur kjo të mos ishte e mjaftueshme, të gjitha gratë janë të lumtur që janë bashkëshortet e tij dhe jetojnë së bashku si një familje e lumtur!

 

Të gjitha gratë janë jashtëzakonisht të lumtura për shtatzëninë e tyre dhe ato përshtaten me njëri-tjetrin mjaft mirë,DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Advertisement

 

Secila prej tyre flet mirë për njëra-tjetrës dhe gjithashtu kujdeset për mirëqenien e njëra-tjetrës.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Kjo është krejtësisht ligjore në vendin e tyre, por ky është padyshim njeriu i parë që i ka të gjitha bashkëshortet e tij shtatzënë menjëherë.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Advertisement

Advertisement