Lajmet e fundit

Kërkon 1500 Euro? Dalin Shumat E Majme, Ja Sa Paguhen Tea E Për’Puthen, Luana Vjollca Dhe Arbana Osmani Për Një Reklamë

Advertisement

 

Kërkon 1500 euro? Dalin shumat e majme, ja sa paguhen Tea e Për’Puthen, Luana Vjollca dhe Arbana Osmani për një reklamë
“Instagrami” tashmë është një ndër mënyrat e reja më fitimprurëse. Pothuajse të gjithë ‘VIPAT’ e ekranit përdorin ndjekësit e tyre për të fituar shuma të majme parash.

 

Më poshtë do ju listojmë tre personat të cilët fitojnë mirë nga një reklamim produkti në Instagramin e tyre.

 

E fillojmë me Tea Trifonin, bukuroshen e cila u bë e njohur falë emisionit “Përputhen”. Lidhjet, ndarjet, skandalet e Teas kanë bërë që numri i saj i “Followrsave” të rritet çdo ditë dhe më shumë. DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Advertisement

 

Epo, kjo rritje e numrit të ndjekësve përkthehet në më shumë lek për Tean. Ajo kërkon 1500€ për postim, të cilin e mban vetëm tre ditë në llogarinë e saj.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Më pas kalojmë te Luana Vjollca e cila për çdo postim kërkon 1200€ për një postim. Në Instagramin e saj kemi parë që Luana reklamon kremëra dhe produkte të ndryshme make up-i.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Ndërsa, moderatorja Arbana Osmani kërkon plot 1000€, dhe kryesisht janë reklama ushqimesh, duke qenë se të gjithë e dimë edhe pasionin e saj për gatimin.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement

Advertisement