Lajmet e fundit

Lajm I Bukur! Fatmira Breçanui Bëhet Gjyshe Për Herë Të Parë, Ky Është Emri I Veçantë Që I Kanë Vënë Nipit…

Advertisement

 

Këngëtarja e dashur për publikun, Fatmira Breçani është bërë gjyshe për herë të parë.

 

Lajmin e ëmbël, e ka ndarë me ndjekësit, vetë bilbili i muzikës popullore shqiptare, e cila, ka publikuar një fotografi të nipit të porsalindur.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

 

“Tash zyrtarisht statusin gjyshe. Jam shumë e lumtur dhe falënderimi i shkon të madhit Zot për këtë mrekulli që na bekoi. E paç jetën e gjatë Triumf dhe të premtoj që gjithmonë do jesh i rrethuar nga shumë dashuri”, shkruan Breçani krahas fotos së publikuar.

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement

 

Në foton e publikuar vihen re komente e pëlqime të shumta që vërshojnë në drejtim të saj. Miqtë e këngëtares, por jo vetëm, nuk kanë ngurruar t’i urojnë jetë të gjatë vogëlushit, të cilin siç thekson Breçani në postimin e bërë, është pagëzuar me emrin Triumf.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Advertisement

Advertisement