Lajmet e fundit

Mbante Vathët Me Vlerë 50 Mije Eurosh, Gazetarja Flet Hapur Dhe Pa Dorashka

 

Gazetarja e kulturës dhe artit, Fjodora Fjora ditët e fundit u lakua shumë nga mediat për deklaratën që ajo bëri në emisionin e pasdites “Ftesë në 5”.

 

Fjodora ka rrëfyer se ka mbajtur një aksesor shumë të shtrenjtë, vathë që herë pas here i prekte në çantë, nga meraku se mos i humbisnin.

 

Ata kushtonin sa një shtëpi, sipas moderatores.
Më pas ajo reagoi me anë të një postimi në Instagram duke sqaruar këtë rrëfim, i cili është keqpërdorur nga dikush dhe më pas ka mbushur portalet.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

 

Dhe së fundmi ajo ka qënë e ftuar në emisionin ‘’Glamur Zone’’ ku ka prekur dhe njehërë këtë temë.
Fjodora thotë se i kishte marr borxh nga një argjendari me të cilën bashkëpunon prej vitesh dhe asnjëherë nuk do të mund të përballonte bizhuteri me vlerën e 50 mijë eurove.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

 

“Të mos e ekzagjerojmë. Unë nuk kam vathë që kushtojnë sa një shtëpi, kanë argjendaritë në Tiranë, të cilat i huazojnë për personazhet e njohur si puna ime kur ata kanë një event dhe nuk besoj se do i marr ndonjëherë. Unë akoma jetoj me prindërit në shtëpi, kështu që mos e ekzagjerojmë”,shprehet Fjodora.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE