Lajmet e fundit

Ulërima Në Shtëpinë E Besit Dhe Xhensilës, Këngëtarja Nuk Del Dot Nga Dera Se Frikësohet Nga…

 

Besi dhe Xhensila kanë qenë vazhdimisht aktiv në rrjete sociale gjatë këtyre ditëve në karantinë.

 

Çifti shumë i dashur për publikun publikojnë edhe nga momentet e tyre familjare dhe mbrëmë një kërmill ka frikësuar Xhensilën.

 

Besi ka postuar një video ku Xhensila dëgjohet duke ulëritur nga frika e kërmillit dhe nuk guxon dot të dalë nga dera.LEXO ME TEPER DUKE E HAP HAPSIREN REK LAMUESE ME POSHTE.

 

“O Besi hiqe nga dera. Ua! Po hiqe mo nga dera tani”, i thotë Xhensila. Ndërsa Besi me humor ia kthen: “Do të të hajë!”LEXO ME TEPER DUKE E HAP HAPSIREN REK LAMUESE ME POSHTE.