Lajmet e fundit

Ajo iu fut rrugës së biznesit, por ja çfarë poston burri i saj në Instagram. A është ajo shkaku i vërtetë i ndarjes?

 

Moderatorja shumë e përfolur kohet e fundit nga media, pasi e mbajti të fshehur pas kaq kohëh, me ne fund e pranoi vete dhe dha detaje për ndarjen me bashkeshortin.

 

Por ajo nuk e tregoi kurrë arsyen, dhe eshte pikërisht kjo arsyeja pse shqiptarët nuk po i zë gjumi as natën as ditën.. Eshtë pikërisht kjo arsyeja pse mediat nuk po i lënë të dy rehat. Prandaj ajo do te mbetet akoma për disa kohë në qender te vemendjes së mediave dhe të lexuesve kurioz.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

 

Për më tej, pasi u njohëm me biznesin e ri të moderatores si dhe sponsorin e saj, portalet në bashkëpunim me lexuesit po kërkojnë me cdo kusht të dinë se si ndihet ish bashkëshorti i saj dhe me cfarë po merret.
Sipas thashethemeve, Aleks Varfaj duket më i tërhequr drejt rrjeteve sociale.
Së fundmi, ai ka publikuar një foto me një qen të bardhë që kishte nxjerrë edhe dhëmbët jashtë.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

 

Disa portale e lidhën këtë fakt se qeni njihet si një prej kafshëve me besnike ndaj njeriut dhe veçanërisht pronarit të tyre? Si dhe aludojnë se ky është një mesazh për ish-in e tij? Pra ajo sipas tyre mund ta ketë t r adhëtuar.. Hmm
Sakaq telenovela vazhdon..DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE