Lajmet e fundit

Aktori I Njohur Turk Humb Nënën E Tij Dhe Rrën Qeth Me Fjalët: Ajo Ishte Shumë E Re, Ju Lutem Lutuni Për Shpirtin E Saj…!

 

Aktori turk Erkan Petekkaya eshte shume i dashur dhe nje aktor shume i mire ai njihet me rolin e ‘Xhihan’ në serialin ‘Paramparça’.

 

Por ai eshte ne dite te veshtira si kurre me pare.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Ai ka bere nje postim ku ka thene se:Humbëm nënën time të dashur për shkak të sëmundjes Alzheimer nga e cila vuante prej 2 vitesh. Ju lutem lutuni për shpirtin e saj të bukur”.

 

Nëna e aktorit u nda nga jeta në moshën 69-vjeçare. Prej dy vitesh ajo kurohej por nuk ja doli.Zoti e meshirofte. Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..