Lajmet e fundit

Bujë e madhe! I pari iku Alban Dudushi, po do marr edhe gruan me vete? Ja ku do e shohim Bieta Sulon…

Advertisement

 

Bujë e madhe! I pari iku Alban Dudushi, po do marr edhe gruan me vete? Ja ku do e shohim Bieta Sulon

 

Bieta Sulo është moderatorja e pasditeve në “Top Channel” e cila prej vitesh shfaqet në emisionin “Ftes në 5” për publikun shqiptar. Por duket se sezoni i ardhshëm do ta gjejë Bietën në një tjetër media. Bieta në shtator do të largohet nga Top Channel për t’ju bashkuar bashkëshortit te saj Alban Dudush Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Rikujtojmë se Albani është larguar nga Top Channel pak kohë më parë dhe momentalisht është duke drejtuar “Spotlight” ne Vizion Plus.Gjithesesi mbetet për t’u parë se cfarë do të ndodhë me Bietën. DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Advertisement

Advertisement