Lajmet e fundit

Cilësohet si aktori më i bukur i Turqisë, por ai e pranon me krenari: Unë jam shqiptar dhe e kam nga …

 

Cilesohet nga mediat roze si Brad Pitt i Turqise, Kivanc Tatlitug, aktori i famshem nuk e ka mohuar e as e ka fshehur origjinen e tij shqiptare.

 

Duke qene se eshte rritur dhe lindur larg origjines se te pareve te tij, asnjehere nuk eshte menduar se ai do ta pranonte me krenari origjinen e vet.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

 

Kivanc Tatlitugu be i famshem per publikun tone me rolin e Behlulit e me rolet e tjera shume te ndjekura neper telenovela ne ekranet shqiptare. Mirepo Behluli s`ka harruar ku i ka rrenjet e madje ne nje interviste tek CNN turk, ka pranuar me krenari origjinene e tij shqiptare.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

 

Ai ka treguar per femijerine e tij, adoleshencen e me pas per rrenjet e tij a eshte e vertete cfare flitet.
Kivanc e ka pranuar se babane e ka nga Prishtina e me origjine ndersa nenen e ka nga Adana.