Lajmet e fundit

E Duan Të Gjithë Shqiptarët/ Songyli Jep Mesazhin E Madh Pas Ndarjes Nga Burri; Unë Jam…

 

Ajo eshte nje nga aktoret me te mira Turke dhe te gjithe e duan shume.

 

Gokçe Akyildiz është bërë shumë e njohur me rolin e “ëë” në serialin “Lule të vetmuara” nje serial shume i bukur dhe shume i ndjekur nga Shqiptaret.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

 

Pas përfundimit të këtij seriali në Turqi, aktorja 27-vjeçare e ka lënë pak pas dore karrierën në aktrim dhe u përqëndrua tek biznesi i saj.Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Ajo eshte ndar nga bashkeshorti i saj por fundmi ajo ka provuar dhe një eksperiencë të re Gokçe ka modeluar për stilisten Neslisah Yilmaz.
“Isha shumë e emocionuar kur më ofruan të modeloja. Ishte diçka që nuk e kisha bërë deri më sot, nuk kam patur eksperiencë”-tha aktorja.

 

Une jame e lire dhe po bej nje jete te qete dhe shume pune drejt serialeve te reja.
Tashme qe e eshte vetem ka me shume hapsira dhe me shume prane projekteve te reja artistike.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE