Lajmet e fundit

Kaq vite bashke! cfare lidhje ke me Behar Meran, a ke vajzen me te apo? Përgjigjet hapur fare Rita Lati…

 

Dy aktoret e humorit Rita Lati dhe Behar Mera gjithmone jane pare bashke ne role te shumta dhe gjithmone ka pasur thashetheme se mes tyre ka ndonje lidhje.

 

Miqesia mes aktoreve ndoshta ka bere qe edhe pjeset e shumta te humorit te jene tejet te arrira e te ngelen gjate ne memorien e shqiptareve.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

 

Rita Lati ishte e ftuar ne emisionin ‘Why Not’ te Roza Latit dhe aty e bija kerkon prej saj te tregoje mbi kete marredhenie.
Mirepo Cekja dhe Behari kane qene gjithmone 2 aktore te medhenje qe kane shoqeruar humorin shqiptar ne kohen e Rites.
Ja cfare thote ajo ne studio para se bijes:DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

 

“Behar Mera dhe Cekja janë artistë të mëdhenj. Behari është shok, ne nga Vlora themi vëllai që ka familje të mrekullueshme.
Është bërë gjysh nga të dyja, dhe Iva dhe Edra.

 

Jam shumë e lumtur për atë familje që më ka mbështetur, për Besën, zonjën e Beharit.
Falë saj ka funksionuar dyshja jonë. Kemi qenë në La Spezia në Itali dhe Besa vinte shpesh me ne në koncerte, ashtu sic unë merrja shokun tim.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

 

Ishin të hapura gjërat mes nesh, përtej njerëzve që na shihnin. Shoku im, dobësi të madhe ka Beharin. Nejse, këto janë gjëra mes nesh.
Na presin ata të shoqatës, ne artistët. Mbrapa ishte Besa, gruaja e Beharit. Ua Rita, ua Behari! Aman çfarë çifti jeni, sa të mirë jeni, ziheni ndonjëherë?DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

 

Unë i them Besa është gruaja e Beharit. Ata ua sa të mirë, vdeksha, sa fëmijë keni? E zeza. Ai shoku im ma bënte që mos e caj kokën. Besa qeshte, mos u shqetëso”, zbuloi Rita.Ketu shuhet edhe pak kuriziteti i shqiptareve mbi disa pikepyetje tipike per thashetheme.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..