Lajmet e fundit

Ne Dinim Vetëm Për Irmën, Por Eranda Libohova Na Paska Dhe Vëlla Që E Përlot Me Mesazhin E Tij. Ja Fjalet E Bukura

 

Ne nje emision te bukur te pasdites sic eshte ‘Rudina’, kengetarja Eranda Libohova ka marre nje surprize te bukur.

 

Me sa duket kengetarja jone e njohur pervec motres se saj te famshme si ‘dy motrat Libohova’ kane edhe nje vella Zamirin, me te cilin Eranda ka nje lidhje te vecate.Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Ajo tregon se me vellain e saj ka nje lidhje shume te vecante duke e konsideruar edhe nje shok shume te mire.
Me pas Zamiri shfaqet ne nje video mesaxh
“Eranda dhe unë u rritëm bashkë, kjo më dha mundësi që të kuptoj sukseset, përjetimet dhe zhgënjimet e Erandës. Unë jam rritur më dy motra artiste në shtëpi dhe tani ndoshta po rris një artiste të ardhshme, vajzën time Noa.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

 

Ndonjëherë nëpër shtëpi harroj dhe e thërras vajzën time Eranda. Eranda simbolizon kuptimin e një artisti të vërtetë, nuk ka komplekse, ka një zemër kaq shumë të madhe saqë dikush dhe mund të humbë aty, por mbi të gjitha Eranda është e pavarur dhe një frymëzim i çliruar dhe pa pranga. Për këto cilësi unë e dua dhe e respektoj motrën e vogël dhe shpresoj që të mos ndryshojë”, u shpreh ai.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE