Lajmet e fundit

Sot Ditëlindja E Dritan Hoxhës, Ja Si E Kujton Arbana Osmani

 

Sot ditëlindja e Dritan Hoxhës, ja si e kujton Arbana Osmani.Presidenti dhe themeluesi i ndjerë i Top Media-s do të festonte sot 52-vjetorin e lindjes.

 

Ai u nda nga jeta shumë vite më parë, por boshllëku që ka lënë pas është akoma mjaft i madh.
Shumë kolegë e miq shprehin çdo vit vlerësimin që kanë patur për Dritan Hoxhën, siç ka ndodhur edhe sot.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

 

Moderatorja e njohur, Arbana Osmani, e cila është një nga gazetaret e para të “Top Channel” ka publikuar njē foto të vjetër të Hoxhës teksa fryn qirinjtë.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

 

“Gëzuar ditëlindjen superman. Më mungon gjithmonë”, shkruan moderatorja.
Arbana e kujton gjithmonë Dritan Hoxhën, i cili ka qenë ndër të parët që e ka mbështetur atë në hapat e parë të karrierës së saj të gjatë.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE