Lajmet e fundit

E Mban Gjithmone Te Fshehte Por Ja Kush Eshte Bashkeshorti I Valbona Selimllarit/ Foto

 

Valbona Selimllari mbetet ikona e bukurise shqiptare dhe eshte gjithmon e pelqyer per syte shume shprehes dhe buzeqeshjen e embel qe e karakterizon.

 

Ajo eshte treguar gjithmone shume e rezervuar per jeten e saj private dhe vetem tre vite me pare pranoi se kishte tre femije.

 

Ne rrjetet sociale ka munguar gjithmone nje foto e saj me bashkeshortin. Por pak kohe me pare, djali i saj publikoi nje foto me te atin ne rrjetin social ‘Instagram.’Bashkeshorti i Valbones eshte pronar i nje qendre tregtare dhe pronar i disa bizneseve. Ai eshte nje nder biznesmenet me te famshem ne Shqiperi i cili ka preferuar te qendroje ne hije per sa i perket mediave edhe pse eshte nje emer i lakuar ne Tirane e jo vetem.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Valbona dhe bashkeshorti i saj jane prinder te tre femijeve, Vivien, Deni, Kejni dhe paten nje marredhenie te gjate se bashku.Por bukuroshja shqiptare i ka dhene fund marteses me biznesmenin e famshem.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE