Lajmet e fundit

“Jam penduar që u lidha me Markun?”- Rudina Dembacaj bef ason ndjekësen: Do gjej burrë tjetër nëse…

 

Rudina Dembacaj eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe ajo shpeshherë flet per raportin e saj me partnerin, Mark Frrokun. Se fundmi ajo ka provokuar me nje pergjigje ironike ndaj nje ndjekeseje.

 

“Nga 1-10 sa je penduar që je martuar me Markun?”, e ka pyetur së fundmi një ndjekës. Rudina nuk ka hezituar të përgjigjet dhe i ka kthyer një përgjigje epike.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

“Motër kur të kem ndonjë pendesë, do kem gjetur burrin e radhës. Falë zotit nuk jam penduar asnjë moment”, i është përgjigjur ajo.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE