Lajmet e fundit

Luli 65 vjeçe është po ia luan hapur Edi Ramës: Ai është dy metra, o si ma…

Advertisement

 

Advertisement

Luljeta është një ndër personazhet e “Përputhen” e cila tërhoqi vëmendje menjëherë. Natyra e saj sportive dhe energjike nuk kaloi pa u komplimentuar nga ndjekësit, mirëpo ka pasur dhe nga ata të cilët nuk kanë kursyer kritikat ndaj saj.

 

Gjë e cila nuk e ka penguar aspak Lulin të nxjerrë dhe dy këngë “S’ta jap” dhe “Luje”. Në një intervistë të dhënë së fundmi ka rrëfyer se gjithçka e ka bërë për qefin e saj dhe nuk synon të ketë klikime apo të ardhura.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement

 

Një ndër shprehjet e saj që ka bërë mjaft zhurmë është: Ma ndez llampën. Pikërisht me këtë shprehje moderator i emisionit i bëri një lojë Lulit, ku para i vuri personazhe të njohur për të ditur nëse ja ndezin ose jo llampën. Teksa doli kryeministri, Edi Rama, Luli u shpreh se: Ky është s*ksi. Ta ndez pa e parë mirë. Mashkull dy metër, i kuruar i veshur. Ma ndez llampën.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Advertisement