Lajmet e fundit

Me Plot Sharm, Kështu Dukej Vlora Dumoshi Para 26 Viteve

 

Me plot sharm, kështu dukej Vlora Dumoshi para 26 viteve. Kështu dukej Vlora Dumoshi para 26 viteve.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

 

Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit Vlora Dumoshi është një nga femrat më të suksesshme kosovare. Ajo është mjaftë e pëlqyer nga publiku shqiptar, ku përveç punës profesionale, shpesh përfolët edhe për jetën private, shkruan Kosovarja.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

 

Duke ndarë imazhe të ndryshme në llogarinë e saj, së fundmi vendosi të na befasojë duke ripublikuar një imazh të vitit 1994. Duke pozuar e buzëqeshur e plot pozivitivitet, Vlora duket e thjeshtë dhe natyrale, gjë e cila është për tu admiruar, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE