Lajmet e fundit

Shtëpi Për Kokë Të Shtëpisë/ Kjo Është Vila Madhështore Ku Jeton Poni: Ja Si E Ka Mobiluar

 

Poni eshte nder kengetaret me te dashura per publikun. Kur vjen puna tek karriera, ftesat per te marre pjese ne organizime jane te shpeshta.

 

Kengetarja e njohur Poni eshte nje nga te paktat artiste qe ka refuzuar gjithmone qe te na prezantoje me ambientet e saj private. Gjithashu edhe fotot me bashkeshortin apo djalin jane te rralla.

 

Kete here duket se kengetarja e ka thyer kete rregull. Poni ka zbuluar per te gjithe ndjekesit e saj disa pamje nga ambientet e shtepise se saj.Kengetarja e muzikes popullore duket se jeton ne nje shtepi te arreduar me shije dhe shume luksoze. Ngjyra qe mbizoteron eshte e bardha e cila shkrihet mjaft me bukur me arredimin shik te shtepise.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Fotografia e shkalleve na ben te kuptojme se kemi te bejme me nje dublex ose vile.htepia duket e mrekullueshme dhe e kuruar deri ne detaje.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..