Lajmet e fundit

Ardit Gjebrea Në Zi, Njeriu I Zemrës Së Tij Ndahet Nga Jeta/ Ai Rrëqeth Me Fjalët: Dashuria E Familjes U Prefsh Në Paqe!

 

Ardit Gjebrea ka dhënë para pak minutash lajmin e hidhur se xhaxhai i tij, Shpëtim Gjebrea është ndarë nga jeta. Gjebrea ka postuar një foto të xhaxhait në Instagram duke shkruar se një tjetër ëngjëll i është shtuar familjes.

 

Ardit Gjebrea ka pasur një moment kur nuk kishte asnjë lek
Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

“Një engjëll tjetër i shtohet familjes Gjebrea, xhaxhai im…shembulli i mirësise, dashuria e bashkëshortes dhe dy vajzave, kujdesi i të gjithëve, mjeku që nuk u lodh për askënd. Në paqe shpirti yt. Shpëtim Gjebrea”, shkruan moderatori.
DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE