Lajmet e fundit

E Martuan Kur I Kishte 13 Vjet, E Moshuara Nga Kaçaniku: Nuk Do T’ia Falë Kurrë Babës(VIDEO)

 

E Martuan Kur I Kishte 13 Vjet, E Moshuara Nga Kaçaniku: Nuk Do T’ia Falë Kurrë Babës

 

E Martuan Kur I Kishte 13 Vjet, E Moshuara Nga Kaçaniku: Nuk Do T’ia Falë Kurrë Babës
Njëjtë si dikur, edhe sot ditën e nis duke përgatitur mëngjesin.Vijnë punët e tjera të shtëpisë, dhe më pas dreka e darka.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Por, mirëmbajtja e shtëpisë dhe ushqimi për 72-vjeçaren , Arife Bela nga Kaçaniku, nuk ishin asgjë krahas sfidave të tjera që i solli jeta.Babai i saj e kishte martuar qysh kur ishte vetëm 13-vjeçe.Shikojeni videon më poshtë: