Lajmet e fundit

Flinte Çdo Natë Me Gjarpërin E Saj…Por Mbeti E Shok Uar Nga Ajo Çfarë I Tha Do Ktori (Foto)

 

Kafshët shtëpiake janë shpesh pjestarët më të ngushtë në familje, dhe të apasionuarit e tyre i duan pranë në çdo moment. Shpesh të gjithë pronarët e kafshëve nuk e marrin parasysh rrezikun që mund tu shfaqet nga prania e tyre.
Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

Një grua e mori këtë mësim në një mënyrë të vështirë kur ajo la gjarprin që të kalojë natën në shtratin e saj. Gjarpri i llojit “Python” fjeti me gruan në fjalë për çdo natë në shtratin e saj.
Gjarpri shpesh pozicionohej përgjatë gjithë trupit të saj, duke u shtriqur që nga koka deri tek gishtërinjtë e këmbëve të saj.
Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Pastaj një ditë, kafsha papritmas ndaloi se ngrëni, pronarja e tij e mori dhe e dërgoi për në veterinari për të parë se çfarë nuk shkonte me kafshën e saj “Besnike”. Veterinari i jep asaj lajmin shokues se gjarpri ndaloi së ngrëni për arsye se po përgatiste stomakun e tij per një vakt të madh, ai po përndiqte: ATË!. Duke iu falënderuar takimit me veterineren, kjo pronare e përkushtuar e kafshës në fjalë shpëtoi nga gjarpri i saj qe po përgatitej të përmbushte ëndrrën e vetë.