Lajmet e fundit

Ka Qe Ne Moshen 16 Vjecare Qe I Perdor, Prandaj Dhe Fy Tyra E Saj Eshte E Bute Dhe Pa Rr Udha : Almenda Abazi Vendos Te Tregoj Se Cfare Po

 

Almeda është pa diskutim një nga vajzat më të bukura shqiptare dhe kurorëzimi si Miss Albania në 2008-n, por edhe si Miss Globe International në po të njëjtin vit, e konfirmon këtë gjë.
Sot megjithese ajo jeton e rrethuar mes luksit, bukuroshja zgjedh të përdorë produkte tejet natyrale, duke evituar sa me shume produktet e tjera.

 

Së fundmi ajo ka ndarë në Rrjetin e saj social e saj, një maskë 100% natyrale me përbërës shumë të thjeshtë që përfshijnë: kafe turke, mjaltë, kos, të verdhë veze dhe pak kanellë që bën magji për fytyrat e thata dhe e bën lëkurën e saj si një be be.
Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

“Është një maskë që unë e kam përdorur që 16 vjeçe dhe jam shumë e lumtur me të, të them të drejtën.
Më pëlqen shumë. Nuk vë para asaj maske asnjë trajtim.”-tha ajo dje në një lidhje direkte
DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE