Lajmet e fundit

Përbërja Ideale Për Personat Që Sapo U Kanë Dalë Th Injat E Para : Gjithashtu Përdoret Edhe Për Të Forcuar Sh Ikimin.

Përbërja ideale për personat që sapo u kanë dalë th injat e para : Gjithashtu përdoret edhe për të forcuar sh ikimin

Kjo pije ka aftësinë për t’i kthyer flokët e thinjura në ngjyrën e tyre natyrale falë përbërësve të fuqishëm të cilët kanë përfitime të mrekullueshme shëndetësore Për më tepër, kjo pije është gjithashtu shumë e mirë për njerëzit të cilët kanë probleme me shikim.

Përbërësit: 200g vaj farë liri, 3 copa të vogla hudhër, 1kg mjaltë, 4 limonë

Udhëzimet: Vendosni limonin dhe hudhrën në një mikser dhe përzieni mirë. Më pas, shtoni vajin e farës së lirit dhe mjaltin dhe përzieni përsëri. Vendoseni përzierjen në një enë qelqi, mbylleni mirë dhe më pas ruajeni në frigorifer. Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te lexuar artikullin ne vazhdim.. ↓↓

Si ta përdorni?

Merrni një lugë nga përzierja gjysmë ore para çdo vakti, tre herë në ditë. Rekomandohet që të përdorni lugë druri